Mekanlara özel olduğunu hissettirir..

Hakkımızda

KASTASAKSI 1995 yılında kurulmuş deneyimli ekip arkadaşlarıyla siz değerli müşterilerimizin yanındayız

 

NEDEN KASTASAKSI?
Dünya genelinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan ve model tasarımlarını her geçen gün yenileyen KASTASAKSI , sektörde dekoratif panel tasarım ve üretimine yön veren öncü firmalar arasındadır.

KALİTE POLİTİKASI! KASTASAKSI  üretim, sevkiyat, montaj sıralamasını bir bütün olarak ele alarak, ilk görüşmeden ürün teslimine kadar %100 müşteri memnuniyetini ilkesini ön planda tutmaktadır.

ÜRETİM AĞI
Aylık üretim kapasitesi 8.500 m2 olan KASTASAKSI,üretim kapasitesi dikkate alındığı zaman Dünya pazarının %22 bölümüne hitap etmektedir. Modellerimiz her geçen gün çeşitliliğini arttırmaktadir.

 

Kapsamlı endüstri tecrübemiz, müşterilerimize her boyutta, renkte veya şekilde özelleştirilmiş saksıları hayal edebilme potansiyeline sahiptir. Malzeme bilgimiz ve geçmiş tecrübelerimiz sayesinde, fiberglass (polyester yada ctp saksı – çiçeklik olarak da bilinir), alüminyum, korten, paslanmaz veya galvanizli metalden yapılmış saksılar tasarlayabilir ve üretebiliriz. Ayarlanabilir yükseklikler gibi özelleştirilmiş saksı ayakları için sınırsız seçenekler sunuyoruz ve gerekirse gizli tekerlekleri de monte ediyoruz. Açık kenar tasarımına karşı flanş (Saksıların üst ağız kısmı) gibi kenar detayları da mevcuttur. Açık hava uygulamaları için drenaj veya iç mekan uygulamaları için gizli su haznesi uygulamamız mevcuttur.

Yenilikçi tasarım için benzersiz ihtiyaçlarda uzmanlaşmaktayız. kastasaksi Design (kastasaksi Saksı) Profesyonel peyzaj tasarımı ve ötesinde geniş bir yelpazede iç ve dış mekan modern saksılar sunuyoruz . Saksılarımız hem iç mekan hem de dış mekana uyumludur. İç mekan saksılar için gizli su haznesi ve akıllı saksı seçenekleri mevcuttur. Dış mekan saksılar için de yine benzer akıllı saksı uygulamalarımız mevcuttur. İç ve dış mekan saksılarımızda dikilecek bitki türüne göre isteğe özel uygulamalar yapılabilir. (Örnek: Orkide saksıları orkidelerin daha elverişli bir ortam sağlar. Kendinize uygun bir saksı modeli seçtiğinizde orkideler için uygun olup olmadığını sorabilirsiniz.) AVMler, Oteller, restoranlar , ofis ve benzeri pek çok ortamda peyzaj mimarları ve iç mimarlar ile çalışıyoruz.

Ürünlerimizi satın almakla ilgileniyorsanız, amacınıza bağlı olarak size farklı seçenekler sunabiliriz.